کسانی که این کتاب را بخوانند از رنگ و بوی عشق واقعی خبردار خواهند شد!

بله درسته ، کتاب ملت عشق اثر الیف شاکاف ، یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین رمان های کشور ترکیه و از پرخواننده ترین کتاب های جهان است.

ملت عشق شامل دو روایت موازی است، روایت معاصر در مورد زن خانه‌دارِ متاهل و ناخشنود به نام اِللا روبینشتاین که در ماساچوست آمریکا زندگی می‌کند. اِللا برای آژانس ادبی کار می‌کند و در حال حاضر او بر روی کتابی به نام «کُفر شیرین» که توسط عزیز زاهارا نوشته شده است، کار می‌کند. داستان عزیر، روایت دوم این رمان است.

کُفر شیرین در واقع داستان شمس تبریزی عارف صوفی است که او چشم‌انداز مرگش را می‌بیند و می داند که باید کسی را پیدا کند تا بتواند دانش و عرفان خود را به او انتقال دهد. به موجب همین او از سمرقند به قونیه سفر می‌کند، جایی که بزرگ مرد صوفی زمان یعنی جلال الدین رومی در آن زندگی می‌کند.
نویسنده از منظرهای گوناگون گاهی از دیدگاه شمس، گاهی گدا، گاهی رومی یا زن روسپی یا حتی خانواده رومی، داستان عزیز را روایت می‌کند. این واقعا تصویری از آنچه در واقع اتفاق می‌افتد را به خوبی نشان می‌دهد، عشق رومی برای شمس و نفرت دیگران به او.

و خبر خوب اینکه…

درصورت داشتن اپلیکیشن کتاب صوتی رماوا به همراه خود ، میتوانید” ملت عشق ” الیف شاکاف را با صداها و آواهای زیبا و هیجان انگیز که توسط بهترین گویندگان ایران ضبط شده را گوش دهید و لذت ببرید.

 

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپلیکیشن کتاب صوتی پسته
پادکست

آنه شرلی

  آنه شرلی شخصیتی تخیلی است که در سال ۱۹۰۸ در رمانی به نام Anne of Green Gables  توسط لوسی مونتگوموری معرفی شد ...
کتاب صوتی من پیش از تو جوجومویز
پادکست

من پیش از تو

  کتاب «من پیش از تو» نوشته‌ی «جوجو مویز»یک رمان عاشقانه در سبکی متفاوت است. عشقی ورای عشق‌های زمینی و داستانی که اگرچه ...

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *