تخصص ماطراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است

 

شرکت کادوس

مفتخر است که با بهره‌گیری از خلاقیت و مهارت جمعی از بهترین طراحان، برنامه نویسان و کارشناسان تولید محتوا و با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا، تا کنون توانسته اپلیکیشن‌هایی جذاب و متنوع برای طیف گسترده‌ای از کاربران در حوزه‌های مختلف از قبیل گردشگری، کتاب صوتی، پزشکی و سلامت، بازی و مسابقات و… طراحی کند. “آویژه”، “دانشمند”، “پسته”، “سرحال شو” و… تنها برخی از این اپلیکیشن‌های محبوب هستند.
application

اهداف ما از طراحی اپلیکیشن ها

 
کتاب صوتی شرکت کادوس

کتاب صوتی

شرکت کادوس با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و تسهیل این امر برای علاقه‌مندان مجموعه‌ای از بهترین و محبوب‌ترین کتاب‌های صوتی موجود در بازار نشر را متناسب با سنین و سلایق مختلف جمع‌آوری کرده. "رماوا"، "داناوا" و "پسته" برخی از بهترین اپلیکیشن‌های این دسته هستند.

اپلیکیشن گردشگری شرکت کادوس

گردشگری

اپلیکیشن "جهان نما" با هدف ارائه‌ی اطلاعاتی کامل و جامع درباره‌ی محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا، از معروف‌ترین شهرهای اروپا تا بکرترین مناطق افریقا و استرالیا توسط تیم کادوس طراحی شده و محتوی آن شامل ویدیوهایی است از سراسر جهان که به طور اختصاصی برای این اپلیکیشن تهیه و دوبله شده است.

اپلیکیشن های سلامتی شرکت کادوس

اطلاعات عمومی، پزشکی و ورزشی

اپلیکیشن‌های "سرحال شو"و "دانشمند"، با بهره‌گیری از به‌روزترین اطلاعات و اخبار در زمینه‌‌های علمی، پزشکی و ورزشی به منظور افزایش دانش عمومی، ارتقاء سطح آگاهی در این حوزه‌ها و بهبود سلامت جامعه توسط شرکت کادوس طراحی و در دسترس کاربران قرار داده شده.

اپلیکیشن های بازی و مسابقه شرکت کادوس

بازی و سرگرمی

"برنده ساز"، "اول شو" و "صد ثانیه" سه اپلیکیشن محبوب بازی هستند که در طراحی آنها هم جنبه‌ی سرگرمی و تفریح در نظر گرفته شده و هم جنبه‌ی آموزشی. علاوه بر این در زمان‌های مشخصی، مسابقات رقابتی در هر کدام از این اپلیکیشن‌ها برگزار می‌شود که جوایز ویژه‌ای دارند.

اپلیکیشن ها