تخصص ماطراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل است

 

شرکت کادوس

مفتخر است که با بهره‌گیری از خلاقیت و مهارت جمعی از بهترین طراحان، برنامه نویسان وب،اندروید و IOS و کارشناسان تولید محتوا، با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا، تاکنون توانسته تعدادی از بهترین اپ های اندروید را برای طیف گسترده‌ای از کاربران در حوزه‌های مختلف از قبیل گردشگری، کتاب صوتی، پزشکی و سلامت، بازی و مسابقات و… طراحی و روانه بازار دیجیتال نماید. “اپلیکیشن کتاب صوتی آویژه”، “اپلیکیشن دانشمند“، “اپلیکیشن کتاب صوتی پسته“، “اپلیکیشن سرحال شو” و… تنها برخی از این اپلیکیشن‌های محبوب هستند.

بهترین اپ های اندروید

اهدف ما از طراحی اپلیکیشن ها

 
کتاب صوتی شرکت کادوس

کتاب صوتی

شرکت کادوس با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و تسهیل این امر برای علاقه‌مندان مجموعه‌ای از بهترین و محبوب‌ترین کتاب‌های صوتی موجود در بازار نشر را متناسب با سنین و سلایق مختلف جمع‌آوری کرده. اپلیکیشن کتاب صوتی "رماوا"، "داناوا" و "پسته" از بهترین های این دسته هستند.

اپلیکیشن گردشگری شرکت کادوس

گردشگری

اپلیکیشن گردشگری "جهان نما" با هدف ارائه‌ی اطلاعاتی کامل و جامع درباره‌ی زیباترین مناطق توریستی دنیا، از معروف‌ترین شهرهای اروپا تا بکرترین مناطق آفریقا و استرالیا توسط تیم کادوس طراحی و محتوای آن شامل ویدیوهایی است از سراسر جهان که به طور اختصاصی برای این اپلیکیشن تهیه و دوبله شده است.

اپلیکیشن های سلامتی شرکت کادوس

اطلاعات عمومی، پزشکی و ورزشی

اپلیکیشن‌های "سرحال شو"و "دانشمند"، با بهره‌گیری از بروزترین اطلاعات و اخبار در زمینه‌‌های علمی، پزشکی و ورزشی به منظور افزایش دانش عمومی، ارتقاء سطح آگاهی در این حوزه‌ها و بهبود سلامت جامعه توسط شرکت کادوس طراحی و در دسترس کاربران قرار داده شده.

اپلیکیشن های بازی و مسابقه شرکت کادوس

بازی و سرگرمی

اپلیکیشن های مسابقه ای "برنده ساز"، "اول شو" و "صد ثانیه" سه اپلیکیشن محبوب هستند که در طراحی آنها هم جنبه‌ی سرگرمی و تفریح در نظر گرفته شده و هم جنبه‌ی آموزشی. علاوه بر این در زمان‌های مشخصی، مسابقات رقابتی در هر کدام از این اپلیکیشن‌ها برگزار می‌شود که جوایز ویژه‌ای دارند.

اپلیکیشن ها