شرکت ارتباطات گستران کادوس یکی از شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل در حوزه خدمات مبتنی بر محتوا می باشد که در مجموع فعالیت خود در چهار سال اخیر، برخی از بهترین اپ های اندروید را طراحی و روانه بازار دیجیتال نموده است.
شرکت کادوس مجموعه‌ای است متشکل از نیروهای کارشناس و متخصص، خلاق و جوان که با فعالیت در قالب تیم‌های برنامه نویسی، توسعه‌ی کسب و کار، تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال، طراحی حرفه ای، امور مشتریان و منابع انسانی و کارشناسان فناوری و شبکه که با به کارگیری دانش روز دنیا و تعهد به ارائه‌ی خدمات نوین و باکیفیت تاکنون توانسته موفقیت‌های ارزشمندی را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود ثبت کند.
ایجاد فرصت شغلی در شرکت کادوس یکی از اهداف ما برای کارآفرینی در این مرز و بوم می باشد ،لذا این شرکت از علاقمندان به حوزه های ذکر شده دعوت به همکاری می نماید.

تیم توسعه کسب و کار کادوس

تیم توسعه کسب و کار

تیم توسعه کسب و کار کادوس پیوسته در پی گسترش رویای بزرگ موفقیت است.اما آنچه که ما را مستثنا میکند سرعت در درک داده ها و استمرار در اجراست.ما به فکر ایده های بکر هستیم.

developer در شرکت کادوس

تیم برنامه نویسی 

هسته ای توانمند که در گرو ایده های نوین، سوژه های مجموعه را واقعی میکند.تیمی پرشور که زمان را در اختیار خودش میگیرد تا تولید و چرخه ی حیات توسعه تداوم داشته باشد.آنها در زمان شناورند تا هرانچه را می توانند محقق کنند.

تولید محتوا در شرکت کادوس

تیم تولید و مدیریت محتوا

رویای آنچه در ذهنمان پرورش میدهیم با کلمات به عمل می آید.ما تیم تولید محتوای کادوس فکر میکنیم، مینویسیم و ایده ها را به آنچه باید باشد تبدیل می کنیم.
چه بسا خلق محتوا کار ماست.

استخدام کارشناس IT در شرکت کادوس

تیم فناوری اطلاعات و شبکه

آنچه در تولید ایده ها و توسعه تیمی تکرار می شود، استمرار در ساختاری امن است. ماحصل هوشمندی ارتباطات، همین حرکت هماهنگ شبکه محور است.جزیره های امن ارتباطی برای اهالی کوشا.

تیم طراحی شرکت کادوس

تیم طراحی حرفه ای

ایده ها برای ما رویای رنگ دارند و هر رنگی مناسبتی است برای خلق احساس رضایت.ما در تیم طراحی شرکت کادوس برای ارتقای کیفیت در خدمات تلاش میکنیم.

تیم منابع انسانی در شرکت کادوس

تیم منابع انسانی

ما در خانواده کادوس فرهنگی مبتنی بر ارزش ها را دنبال میکنیم.اعتماد،یادگیری،احساس غلیظ تعلق و توام با رضایت خاطر.ما باهم حرکت میکنیم.خلق میکنیم.بازی میکنیم و به چالش می کشیم.با استراتژی های شرکت مان هماهنگ حرکت میکنیم و در این راه مشتاق افراد کوشا و خلاق هستیم.

تیم امورمشتریان در شرکت کادوس

تیم ارتباط با مشتریان

هدف تیم ما ایجاد حس رضایت کامل در مخاطبین و مشتریان مجموعه بزرگ کادوس است.انرژی مثبتی که بعداز هر اعلام رضایت مخاطبین ،اشتیاق و انگیزه را در ما بیشتر و بیشتر می کند.

استخدام تیم بازاریابی دیجیتال در شرکت کادوس

تیم بازاریابی دیجیتال

حال آنکه فرهنگ عرضه و بستر آن به سرعت تغییر کرده،ما لزوم حضور در شبکه های اجتماعی و عرضه محصولات در پلتفرم های بروز را در نظر گرفته ایم.از این شتاب فزاینده سرخوشیم .تحقیق و توسعه در بازار دیجیتال با ایجاد تقاضا، ما را از سکوی ایده ها به سمت رویاهای بزرگ سوق داده است.